Kancelář: +420 731 858 492

Pracovní doba: PO - PÁ - 8:00 - 14:00

Napište nám: +info@spurnyreef.cz

logoo

Pracovní doba: PO - PÁ - 8:00 - 14:00

logo

Ochrana dřeva

Ochrana dřeva, dřevěných konstrukcí, krovů spočívá v impregnaci samotného dřeva.

Po nutných tesařských opravách krov naimpregnujeme přípravky, které používáme již dlouhou dobu a s jejich účinností máme zkušenosti. Jedná se především o výrobky REMMERS.

Barva impregnace může býti červená, popř. zelená, ale v podstatě nehraje roli. Barva je do impregnace přidána pouze z důvodu, abychom viděli, která místa jsou již impregnovaná a která dosud ne.

Jak vyzrát na škůdce

Dřevo je přírodní materiál a jako všechny přírodní materiály podléhá působení přírodních vlivů, jako je povětrnost, vlhkost, napadení dřevokaznou houbou nebo dřevokazným hmyzem. Vy máte možnost své dřevo proti těmto vlivům chránit nátěrem, prodloužíte tak životnost použitého materiálu a zároveň šetříte lesy.

Preventivní impregnace nového dřeva

Pro ochranu dřeva před napadením biotickými škůdci jako je dřevokazný hmyz, dřevokazné houby a plísně, je vhodné vybrat správný přípravek. Přípravek vyberte dle charakteru ošetřovaného dřeva a aplikujte způsobem vhodným pro daný přípravek.

Je potřeba impregnovat dřevo?

Dřevo je přírodní materiál, který může být použit v interiéru i exteriéru. Neošetřené dřevo časem podléhá zkáze, nejčastěji bývá napadeno dřevokazným hmyzem. Dalším významným nebezpečím pro dřevo jsou dřevokazné houby a plísně. Ty se objevují převážně tam, kde je dřevo vystaveno zvýšené vlhkosti.

Nejvíce ohroženo je dřevo, které je zabudováno v exteriéru nebo dokonce v přímém kontaktu s půdou či vodou. Je-li dřevo ošetřeno přípravky pro preventivní ochranu dřeva, vydrží déle zdravé a výrazně se prodlouží jeho životnost.  

Proč si vybrat právě nás?


Kontaktujte nás

Kontaktní formulář

Těší nás, že jste se nás rozhodli kontaktovat! Na Váš dotaz či problém budeme reagovat v co nejkratší možné době.