Kancelář: +420 731 858 492

Pracovní doba: PO - PÁ - 8:00 - 14:00

Napište nám: +info@spurnyreef.cz

logoo

Pracovní doba: PO - PÁ - 8:00 - 14:00

logo

Injektáž dřeva

Ochranu dřeva provádíme tlakovou injektáží pomocí speciálního čerpadla pod tlakem 40-100 atmosfér. Povrchovou ochranu provádíme postřikem airless technologií.

Airless technologií se přípravek dostane nejen na ošetřovaný povrch, ale i do výletových otvorů, prasklin a mezer ve dřevě či špatně přístupných míst (pozednice, hřebenový trám apod.). Tento způsob aplikace je efektivnější a účinnější, než pouhý nátěr či nízkotlaký postřikovač. Povrch je třeba kontrolovat, aby byl celistvý bez prasklin vzniklých v budoucnu vysoušením dřeva a případně obnovit hloubkovou ochranou dřeva - tlakovou injektáží.

Vývoj dřevokazného hmyzu trvá až 10 let (podle druhu), k chemickému přípravku na povrchu se tak larva nedostane a požírají materiál uvnitř dřevěných prvků, tlakovou injektáží se napouští dřevo přímo zevnitř - ochrana je tak trvalá. Dřevo se navrtá, do otvorů se umístí injektážní pakry, jejichž prostřednictvím se do dřeva aplikuje pod tlakem 40-100 atm. insekticidní roztok - dřevo se napouští zevnitř - toto je nejúčinnější ochrana dřeva, avšak je samozřejmě finančně nákladnější.

Proč si vybrat právě nás?


Kontaktujte nás

Kontaktní formulář

Těší nás, že jste se nás rozhodli kontaktovat! Na Váš dotaz či problém budeme reagovat v co nejkratší možné době.