logo
+420 731 858 492
+420 731 806 374
+420 731 861 783

Červotoč patří mezi největší škůdce opracovaného dřeva. Existuje řada druhů, které se liší nejen velikostí a tvarem těla, ale i charakterem požerků ve dřevě. Červotoč napadá hlavně bělové dřevo jehličnanů a listnáčů, především na chladnějších a vlhčích místech. Dřevo ztrácí pevnost a rozpadá se. V krovech se vyskytuje méně často než tesařík. Ve dřevě o vlhkosti pod 10 % už vývoj červotoče neprobíhá.

Mezi škůdce se řadí červotoč proužkovaný a červotoč umrlčí.

Likvidace larev červotoče v napadeném dřevě se provádí mikrovlnnou technologií, nebo tlakovou injektáží. Mikrovlnná technologie se začala před lety používat k hubení mravenců v Americe. Díky známým skutečnostem jako je vysoká účinnost, relativně malá pracnost, nachází tato technologie uplatnění i u nás. Jejím principem je zahřátí a pohyb molekul vody obsažené v živých organismech.

Jsme specializovaná firma zabývající se mikrovlnnou likvidací škůdců. Mikrovlnné prozařování má také různá úskalí proveditelnosti, tudíž se musí podrobně konzultovat s odbornou firmou.

Máte problém se škůdci ve dřevě? Trápí Vás plísně?  Přemýšlíte nad preventivní ochranou dřeva, impregnací nebo jinou povrchovou úpravou dřeva? Zabezpečte svoji domácnost před nežádoucími dřevokaznými škůdci a dalšími negativními vlivy a ušetřete si tak do budoucna své cenné úspory.

Objednejte si naši BEZPLATNOU PREVENTIVNÍ PROHLÍDKU ještě dnes!

Proč si vybrat právě nás?


Kontaktujte nás

Kontaktní formulář

Těší nás, že jste se nás rozhodli kontaktovat! Na Váš dotaz či problém budeme reagovat v co nejkratší možné době.